Gdzie w Oświecimiu kupić fotelik samochodowy ?

foteliki kupisz i dopasujesz oraz zamontują specjaliści w sklepie dziecięcym top-maluszek w Oświęcimiu na ulicy Olszewskiego 47.

BABY-SAFE 5Z jest najlżejszym i najbardziej innowacyjnym nosidełkiem w naszej ofercie. Jest wyposażone w funkcję Ergo Recline, która zapewnia bardziej płaską i zdrowszą pozycję dziecka, dzięki czemu podróżowanie jest jeszcze wygodniejsze i bezpieczniejsze. Nosidełka BABY-SAFE 5Z można używać od urodzenia do 15. miesiąca życia dziecka i można je montować na bazie FLEX BASE 5Z za pomocą samochodowego pasa bezpieczeństwa lub na wielu różnych wózkach.

Optymalny komfort dla Twojego niemowlaka

Ergo Recline wprowadza nowy poziom bezpieczeństwa, wygody i ergonomii. Pochylenie sprawia, że pozycja dziecka jest bardziej płaska i ergonomiczna, co wspomaga zdrowy rozwój kręgosłupa i zapewnia drożność dróg oddechowych dziecka. Szybkie wpinanie i wypinanie Ergo Recline – niezależnie od tego, gdzie jesteś. Nosidełka można używać w samochodzie i poza nim, co zapewni bezpieczny i spokojny sen Twojego dziecka podczas każdej podróży.

TOP-MALUSZEK.PL OŚWIĘCIM SKLEP STACJONARNY

poniżej mapka dojazdu do sklepu.

sklep stacjonarny w Oświęcim ul.Olszewskiego 47 – zapraszamy serdecznie kom.784467521

Mieszkasz w okolicy Oświęcimia ? zapraszamy do Top-MALUSZEK pomożemy i doradzimy w doborze fotelika, wózka, mebli dla dzieci i wyprawki 🙂

sklep stacjonarny w Oświęcim – zapraszamy