Szkolenia Strzeleckie Oświęcim

Chcesz nauczyć się strzelać z broni palnej od podstaw? Zapraszamy do kontaktu z naszymi instruktorami. Szkolenia realizujemy na strzelnicy w okolicy powiatu Oświęcimskiego. Uczymy strzelać z prawdziwej broni palnej, teraz szkolenia w twojej okolicy.

Mają państwo pytania prosimy o kontakt.

www.pierwszykontakt.com

region Małopolska tel. kom. Łukasz – 602 228 968

region Śląsk tel. kom. Grzegorz – 781 777 614

szkoleniapierwszykontakt@gmail.com

TERMINARZ SZKOLEŃ <<< wejdź na stronę firmy

Szkolenie strzeleckie od podstaw jest niezwykle istotne dla każdego, kto chce rozpocząć swoją przygodę z bronią palną lub doskonalić swoje umiejętności strzeleckie. Oto kilka kluczowych powodów, dla których warto podjąć takie szkolenie:

  1. Bezpieczeństwo: Szkolenie od podstaw zapewnia solidne podstawy dotyczące bezpiecznego posługiwania się bronią palną. Dowiesz się o zasadach obsługi broni, procedurach bezpieczeństwa, a także o etykiecie strzeleckiej. Poznanie tych podstawowych zasad jest niezwykle istotne, aby uniknąć wypadków i zachować bezpieczeństwo swoje oraz innych osób na strzelnicy.
  2. Poprawa techniki strzeleckiej: Bez względu na to, czy jesteś początkującym strzelcem, czy chcesz poprawić swoje umiejętności, szkolenie od podstaw pomoże Ci zbudować solidne fundamenty techniki strzeleckiej. Nauczysz się prawidłowej postawy, sposobu chwytu broni, celowania i wykonywania płynnych i precyzyjnych ruchów. Instruktorzy pomogą Ci wyeliminować złe nawyki i poprawić skuteczność Twojego strzału.
  3. Zrozumienie prawa: Podczas szkolenia strzeleckiego od podstaw będziesz również zapoznawany z obowiązującym prawem dotyczącym posiadania i używania broni palnej. Dowiesz się o przepisach regulujących przechowywanie broni, transport oraz zasady prowadzenia strzelnic. To niezwykle istotne, aby uniknąć nieprawidłowości prawnych i konsekwencji związanych z nieświadomym naruszaniem przepisów.
  4. Samodyscyplina i koncentracja: Szkolenie strzeleckie od podstaw wymaga skupienia i samodyscypliny. Uczestniczenie w regularnych treningach pozwala rozwijać te umiejętności. Na strzelnicy musisz być skoncentrowany, precyzyjny i świadomy każdego swojego ruchu. To rozwija Twoje umiejętności koncentracji, samokontroli i cierpliwości.
  5. Wsparcie i sieć kontaktów: Podczas szkolenia od podstaw, będziesz miał okazję spotkać innych entuzjastów strzelectwa.

TERMINARZ SZKOLEŃ <<< wejdź na stronę firmy